Поиск       
Iсторiя життя кожного - iсторiя нашої держави України!

 

Хмільовський Віктор Мечиславович

БІОГРАФІЯ

Кандидат сільськогосподарських наук. Член-кореспондент Міжнародної кадрової академії. Заслужений економіст України.
Народився 1 вересня 1946 р. на Житомирщині.
У 1963 р. закінчив Малинський лісотехнікум, у 1973 р. - Українську сільськогосподарську академію, аспірантуру, у 1993 р. - курси бізнесу при Нотингемському університеті (Великобританія).
Трудову діяльність розпочав у 1964 р. майстром лісозаготовок у Чернігівському військовому лісгоспі. Працював на різних посадах у лісозаготівельній та деревообробній промисловості.
У 1990 р. був одним із ініціаторів створення одного з перших в Україні громадського об'єднання підприємців - Спілки орендаторів і підприємців України, очолив її генеральну дирекцію, а в 1994 р. був обраний її президентом.
Завдяки його зусиллям спілка стала визнаним центром сприяння підприємницькій діяльності, громадського впливу на реформування державної власності та становлення підприємництва в Україні.
Виступив одним із ініціаторів створення Асоціації роботодавців торгівлі та комерційної сфери економіки України (1996 р.), де він є почесним президентом. Голова координаційного комітету сприяння зайнятості населення. Радник прем'єр-міністра України.
Особисто прийняв активну участь у розробці ряду законів України ("Про підприємництво", "Про власність", "Про патентування деяких видів підприємницької діяльності" та ін.).
Має більше 30 наукових робіт, у тому числі й з питань економіки.
Нагороди: Почесна грамота Кабінету Міністрів України, орден "За трудові досягнення" IV ст. Ім'я В.М. Хмільовського занесено до "Золотої книги ділової еліти України".
Шеф-редактор журналу "РоботодавецЬ".


СОЗДАТЬ САЙТ


ГЛАВНАЯ
404 Not Found

Not Found

The requested URL /clients/openua_net/linkmoneyssi.php was not found on this server.


Apache/2.4.18 (Ubuntu) Server at lm-code.ru Port 80
Биографический портал © Открытая Украина 2000 - 2007
при использовании материалов сайта, ссылка на сайт обязательна
Проект студии © «ЗЕМЛЯ»